Změna je život

Skvělý život pro každého z Vás

The Reconnection

Chcete zažít evoluční posun v životě? Chcete se posunout dopředu a najít a naplnit svůj potenciál? Chcete se zbavit svých omezení a stát se tvůrcem svého života? 

Při Reconnection dochází k propojení 102 energetických drah a bodů našeho těla s frekvencemi, které jsou v prostoru kolem nás. Tím dojde ke znovu-napojení a k celistvosti. Reconnection má zásadní vliv na naši fyzickou, psychickou, mentální, emocionální a duchovní rovinu.

Co nám THE RECONNECTION může změnit a přinést?

Je vědecky prokázáno, že dojde ke změnám ve struktuře DNA a buněk našeho těla.

  • Zpomaluje a zastavuje proces stárnutí buňky. Lidé se po REC výrazně zklidní a přeorganizují svůj život směrem k harmonii
  • Lidé se stávají více efektivní a spokojeni
  • Obecně se zlepšují vztahy s Vašimi blízkými a lidmi ve Vašem okolí
  • REC umí pracovat s hladinou vnitřního stresu, vrací organismus do ROVNOVÁHY = ZDRAVÍ a navyšuje energii v našem těle a  pro sportovce se navyšuje výkonost, je to povolený doping.

THE RECONNECTION se provádí jedenkrát za život a probíhá ve 2 sezeních (leženích) v délce 30-45 minut v rozmezí 4 dnů, respektive 3 nocí.

Je zde důležitá i cena. Obsahuje frekvenci 333, což je v součtu číslo 9 a to je číslice, která zmanená ukončený proces.

V ČR je cena 333 USD, což je aktuální přepočečt vůči dolaru a to jednou za život.

Tato cena musí být zaplacena před sezením, aby byla dodržena férová finanční výměna a aby proces zobrazoval harmonii i v této oblasti.

Platba možná na b.ú. 2840587309/0800 (do poznáky uveďte své jméno) částka musí být uhrazena, aby v okamžiku léčení byla připsána na účtu firmy.

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ NEBO OBJEDNAT SE NA SEZENÍ? Volejte +420 603862996, pište: petra@zmena-je-zivot.cz

Certifikáty

Fotogalerie

Odkazy a dokumenty

pdfStudie - Rekonektivní léčení

Rekonektivní centrum.cz > Co je rekonektivní léčení

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.