Změna je život

Skvělý život pro každého z Vás

Reference

 

 

10.1.2021

Byla jsem u své kamarádky a jen jsme tak u kafíčka povídaly. Schovává si svá trápení v sobě a není u ní obvyklé se někomu svěřit a vytáhnou ze sebe interní věci. Vyprávěla jsem jí o technice zrcadlení a hodně jsme se nasmály. Bavili jsme se i pochybnostech, které ji mysl předestírá. Tak jsem v příkladech ukazovala, jak jsem to dávno měla podobné a že mi to nic nepřineslo. Pak jsme šli krmit králíky a divou domácí zvěř. Bylo to super. Večer mi posllala SMS, že mi děkuje za energii, objetí a pročišťenou mysl. Stojí to za to vyprávět své příběhy a ukazovat VZTAH  k SOBĚ. Ten je ten první, který je potřeba učit se a hledat si informace. Děkuji za takové zpětné vazby a být někomu oporou a ukázovat mu, jak funguje vztah k SOBĚ. Děkuji ze srdce.

 

31.12.2020

Vedla jsem telefonický rozhovor s klientem Milanem, byl po rozchodu s partnerkou. Byl mladinký, ukázalo se, že je stále ještě zamilovaný a chtěl by vše vrátit zpět. To je časté, ale není to často možné. Vyslechla jsem ho a dohodli jsme se na dalším pokračování. Poděkoval mi za milý, trpělivý přístup. Práce se vztahy je nádherná, ale i složitá zároveň. Přesto za mne stojí za to se učit a čerpat informace, které nám mnohé vyjasní.

 

Dne 12.5.2020

Mám tu pro Vás referenci, která mne potěšila.

Pracovala jsem se starší paní, skoro 70 let, je úžasná. Vzhledem k věku a současné době, byla hodně zmatená z celé situace. Nedovedla pochopit, proč dcera za ní nechodí tak často, jako tomu bylo dříve. Ptala se proč se na ní zlobí? Vždy v životě oplácela lásku svým bližním, tím, že pro ně něco dobrého upekla, uvařila nebo je jen pohostila. Hezky jsme si popovídali a já jí kladla otázky: paní Marie na ně odpovídala a odpověď vždy skončila, ale.........., kdo mě poděkovala její dcera. Prý pochopila, že se na ní nezlobí a chrání ji, aby jí nenakazila. Častěji si volají................ a povídají. Za mě je to hodně, i přes složitou dobu se chápu a milují....

 

Dne 15.9.2019

Zdeněk:

Měl jsem klientku, starší paní Marii, která měla fobii z přecházení mostu nad řekou, problémy s chůzí (s koleny) a problémy v dlouholetém manželství.

Popovídali jsme si o všem co ji trápí a nabídl jsem ji metodu QE. Domluvili jsme si postupně 10 sezení. Protože na všechna sezení nemohla přijet,

řešili jsme sezení na dálku. Po skončení jsem dostal zpětnou vazbu, a ta mě potěšila. Už nemusí obcházet půlku města, může jít přes most. Nohy jí více poslouchají.

 

 

Dne 15.4.2019

Pracovala jsem s paní, která se na mě obrátila po operaci prsu a lymfatického systému, chemoterapii a ozařování. Zaplatila si tři sezení a ptáte co se stalo?

Přišla šedá bytost, unavená, oteklá (voda v těle), bez energie, vlastně jen zkoušela co se stane a co to vlastně je rekonektivní léčení. Po prvním odcházela trošku růžovější a říkala bylo to vemi příjemné.

Hned druhý den se objednala znovu a mimo rek.léčení jsme si povídali o vztahu sama k sobě a jejím životě. Měla velmi AHA momentů, celá zrůžověla a vyprávěla jak byla schopná jít se psem na procházku do přírody, to před tím nešlo. Nedávala to. Nedávno jsem jí potkala a dali jsme si kávu. Vlasy a obočí měla dorostlé, zavodnění se zbavila a bylo vidět, že je spokojená a se změnila vztah jí samé k sobě.

Dovolila mi dát tuto recenzi, ale trvala na tom, že beze jména. Tak to respektuji.

Dne 7.1.2019

Ledy se pohnuly :-) Dnes jsem konzultovala se svou známou nejbližší rodinné vztahy a skoro hodinu jsme mluvili o významu slov, respektu, empatii

a trpělivosti se svými nejbližšími. Ráda dávám úkoly a tak jsem i já zadala domácí úlohu :-), protože praktický nácvik, nebo -li trénink, nám pomáhá

posouvat se dál. Zadala jsem úlohu trénovat respekt bez stresu a strachu, odpovědí mi byla odpolední SMS. "Hurá já to zvládla, já to dala, děkuji Ti",

nezbylo než konstatovat Dobrá práce :-)

 

Dne 30.9.2016

9 KONKRÉTNÍCH KROKŮ "JAK NESTÁT SAMI SOBĚ V CESTĚ"
Dobrý den,
kurzík je super, moc se mi líbil, pro mne to bylo jedno z nejsilnějších témat. Sebe-vědomí se mne dotýká velmi a mohu
říct, že se mi otevírají oči a nechápu, jak jsem si byla schopna ubližovat. Mám radost, že vím jak se posouvat.
Pokud bude navazovat něco dalšího, ráda budu dělat zkušebního předjezdce. Oceňuji materiály, přehledné a mohu je použít kdykoliv si nebudu jista s řešením.
Radka T.

 

Dne 25.5.2016

mám pro Vás příběh mladého muže, který si ani ne před měsícem prošel své Znovunapojení. Z mého pohledu měl velmi malé sebevědomí a dle toho co vyprávěl, jeho život byl složitý, bylo tam podceńování ze strany učitelů a jeho okolí, měl být přeřazen do zvláštní školy (k tomu z popudu matky nedošlo), oficiální diagnoza lehká mozková disfunkce. disgrafie, dislexie, diskalkulie a to je jen to základní. Je pravdou, že cca před měsícem absolvoval Rekonektivní léčení. V čem je pointa? V pondělí odmaturoval se skvělými výsledky, t.j. do trojky, je sebevědomější, z cizího jazyka (angličtina), z kterého měl největší obavu má výsl. známku 2. Takový posun je prostě úžasný a za tak krátkou dobu. Překračuje svá omezení a jde mu to skvěle.
Gratuluji, blahopřeji Petrě a uvidíme co dále.

 

Dne 8.5.2016

Dobrý den,

podstoupila jsem u Vás The Reconnection a minulý týden jsem byl u lékaře a nemohu se z toho vzpamatovat. Mám CHOPN, nemoc rockerů a už dva roky měla má nemoc zhoršující se vývoj. Jsem kuřák a nemumím a nechci přestat, jsem rocker a rebel. Jenže to bylo, můj stav se zlepšil a já kouřím vesele dál a s lékama je to taky, jak kdy. O pravidelnosti se nedá mluvit. Je mi ale lépe než mi bylo a baví mě to.
Díky Zbyněk S.

 

Dne 24.4.2016

Dobrý den, jmenuji se Míša.Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost s rekonektivním léčením u mého milačka, feny Airy. Vloni v červenci se fena po porodu štěňat a odstavení štěňat začala chovat divně. Byla bez nálady, unavená narážela do předmětů, rozjižděli se jí zadním nohy, motala se a na krku se objevily boule o velikosti tenisových míčků. Diagnoza od veterináře zněla rakovina lymfatického systému v posledním stádiu. prognoza max. 3 měsíce, slepota, chemoterapie a čekání co bude dál. Moje Aira je rotvailer, moje milované dítě. Navštivily jsme paní Sajdlovou a zaplatili jsme si 3x rekonektivní léčení. Je konec dubna Aira žije, boule nemá, vidí, je veselá hravá, je to zázrak. Děkuji za to, že Aira žije a je. Všichni kdo znal její diagnozu a prognozu, je překvapený. My s Airou šťastni.
Míša P.

 

Dne 4. dubna 2016

Dobrý den, mám za sebou The Reconnection pouhých 14 dnů a vnitřní chvění, které jsem měla již dlouho asi to byl vnitřní stres někam odešel a mě to velice vyhovuje. Už mi není špatně od žaludku, což mi bylo neustále. Jsem ráda, že jsem si reconnection zvolila a těším se co bude dále. Mohu jen doporučit.
Nina H.

 

Dne 29.února 2016

Zpětná vazba paní Hanky po rekonektivním léčení. Při sezení jsem měla různé zážitky, ale netušila jsem, že se rozjel proces, při kterém jsem nemusela nic dělat, ale výrazně jsem začala pociťovat vnitřní klid. Takže, jak jste říkala ovlivňuje to vnitřní stres.Byla jsem u lékaře, lečím se s vysokým tlakem a ubral mi na lékach a z toho mám velkou radost. Vřele doporučuji ostatním.
Hanka

 

Dne 23. února 2016

Dobrý den,

absolvovala jsem u Vás sezení a následně zjistila, že ve Vašem okolí nabízí někdo tytéž služby za nižsí cenu, jak je to možné? Neměla by jste mi rozdíl ceny vrátit?
Marky

Odpověď: Měla jste možnost volby a bylo to Vaše svobodné rozhodnutí. U mne jste zaplatila za to co jste si odnesla, zaplatila jste mou cenu, která byla deklarovaná na stránkách a Vy jste s ní souhlasila a léčení absolvovala. To je, jako kdyby jste přišla do samoobsluhy koupila si rohlík snědla ho a řekla mě nechutnal, vraťte mi peníze zpět. Napadlo by Vás to někdy?
Děkuji Vám Petra

 

15. února 2016

Včera proběhla krásná zpětná vazba kurzu CESTA K SOBĚ v Kutné Hoře a přišli všichni. Podělili jsme se o to co se událo a kam nás naše BYTÍ posunulo, co se daří co ne a ani se nám nechtělo domů. Úžasní lidé, úžasné prostředí zajímavá témata. Za dva měsíce se sejdeme znovu, je úžasné nalézat v lidech jejich skrytý potenciál a vidět měnit se jejich životy do štěstí a lásky, kdyby to byl jeden z milionu stojí to za to!
Děkuji Petra

28.ledna 2016

V měsíci listopadu jsem si prožil své Reconnection u paní Sajdlové, od té doby se v mém životě dějí změny. Před tím jsem viděl film Tajemství a napsal sám sobě dopis, co od života chci. Od té doby se mi začali věci dít sami, včera jsem si znovu přečet svůj dopis a hodnotil co již mám a co ne. Možná mi to nebudete věřit, ale až na dvě věci se mi zbytek již plní to je fofr. Děkuji paní Sajdlová, děkuji za vše co mě potkává, děkuji. The Reconnection. To byla má nejlepší investice do sebe.
Jakub S.

24.ledna 2016

Dobrý den, je to tři měsíce, co jsem si u Vás prožil své Reconnection (Znovunapojení), jsem podnikatel a musím říci, že změny v mém životě nastaly a stále se dějí. Jako první se změnil můj vztah partnerský a ani nevím, jak se to stalo. Jsem chápavější, vnímavější a spousta věcí mi dojíždí. Měl jsem vyhrocený vztah s jedním s rodičů a i tam se vztah sám urovnal. Co se týká mé práce, jsem výkonější, mám více energie. Přicházejí mi do cesty příležitosti a já si vybírám a volím svou cestu. Je to až neuvěřitelné, ale je tomu tak. Děkuji a čekám co bude dál.
Martin S.

17.12.2015

Dobrý den, děkuji Vám, za dveře otevřené pro mé příležitosti, jsem absolventem kurzu "Najdi a poznej sám sebe", již delší dobu pracuji sám na sobě, protože mi nevyhovoval můj způsob života, necítil jsem se dobře. Co mi kurz dal? Uvědomění  si a přijetí, pro mne důležitých věci a změny v mém náhledu na sebe. Co mi vzal? Strach a obavy - zbytečné. Největší maso pro mne bylo zpracovat si mentalitu oběti, ale už vím, jak s tím a na to. Děkuji za to, posunul jsem se a cítím se dobře.
Radek M.

2.12.2015

Dobrý večer, dostala jsem dne zpětnou vazbu po The Reconnection, které proběhlo cca před měsícem. Začínají se dít úžasné věci, je mi skvěle srovnalo se mi zdraví a létají ke mě příležitosti, jako hvězdy, hlavně mám mnoho energie, což dříve nebylo. Na ulici mne zastavují lidé a ptají se mně co dělám, že mládnu a sluší mi to. To je to světlo ve tváři, které mi dalo Reconnection. Děkuji, děkuji, děkuji  a doporučuji Reconnection je úžasné.
Jana 

2.12.2015

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za vše co jste mne naučili v semináři Najdi a poznej sám sebe. Byla úžasná zkušenost, poprvé v životě  už vím kým jsem a cítím se úžasně. Z celého srdce Vám děkuji.
Vaše Martina 

15.10.2015

Dobrý den, před dvěma měsíci jsem u Vás absolvovala rekonektivní léčení, již dva roky před tím jsem nebyla schopna řídit ani na chalupu, cca 30 km. Včera jsem se spontánně vypravila za deště, mlhy a jela trasu Kolín-Tábor-Praha - Zbraslav- Černošice a zpět. Dříve něco takového nebylo možné.
Děkuji Vám Jana 

25.9. 2015

Dobrý den, děkuji Vám za péči o mého psa AIRU, i přes velmi těžkou nemoc, se kterou jsme k Vám přišli je znovu, jako štěňátko, ikdyž je jí již 6 let. Jakmile budeme mít výsledky od veterináře, ozvu se Vám a dáme celý příběh ke zveřejnění.
Díky M.P.

1.9.2015

Dobrý den, první co mne na rekoneftivním léčení fascinovalo, je to, že přestože nosím od dětství brýle( pro oční vadu). Již při prvním sezení jste mi brýle sundala a já vidím čistěji, jasněji a reálněji.
Děkuji Vám. J.M. 

29.8.2015

Všem krásnou sobotu,
dostala jsem dne krásnou zprávu od klientky, která u mne podstoupila rekonektivní léčení.
SMS: Krásné skoro poledne, cítím se skvěle, dějí se u mne změny vesměs pozitivní a ten pocit a radosti si vychutnávám plnými hrstmi. Vidím jasněji a pociťuji velký příval energie :-)  Těším se na další léčení a děkuji Vám.
J.M.

28.7.2015

Krásný den, 13.7.2015 byla má klientka na pravidelné kontrole na revmatologii, výsledek je: Zlepšené krevní testy a co je super pohybové omezení kloubů není žádné. To je stav, teprve 14 dnů po rekonektivním léčení.
Za mne úžasná změna. 

2.7. 2015

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za to, jak jste změnila můj život. Žila jsem 25 let s bolestmi kloubů a páteře, po starém úrazu. Nejhorší to bylo v noci. Beru několik léků, které občas bolesti tlumily, ale neustále se mi vraceli. Od minulého týdne jsem úplně bez bolesti, spím celou noc. Jsem plná energie, je mi úžasně.
Děkuji Vám Marie D. 

13.6.2015

Krásný sobotní den,
venku je hic, ale mě je krásně. Proč? Dostala jsem dnes zpětnou vazbu. Ve středu prošel reconnectivním léčením starší pán, který po dopravní nehodě přišel dle mého o svou vitální sílu. Hodně spal, neprojevoval zájem o svět okolo sebe, bez pomoci se nezvedl, nechodil atd. Po jednom sezení, kdy nic necítil, což mě malinko znejistilo, protože jsem s nikým (kdo nic necítil) ještě nepracovala. Použila jsem však Ericovu dobrou radu nic se neděje, ono se dít bude a skutečně. Dnes jsem se tam stavila a on krájel chleba v pergole pro králíky a dával do bedýnky na sušení. Jinak přes den skoro nespí, komunikuje s celou rodinou. Snaží se obout si ponožky. Jeho rodina je šťastná, co vše se děje i já jsem šťastná s nimi, protože je to vidět. Úžasné...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.