Změna je život

Skvělý život pro každého z Vás

Zdeněk Sajdl

ZdenekDobrý den, jmenuji se Zdeněk. Rád pracuji s lidmi, jsem poradce a lektor osobnostního rozvoje a vztahů.

Mou silnou stránkou je humor a ten používám i při své práci s klienty, není nic lepšího než požívat radost a smát se na celé kolo, to mě baví.

Já překračuji svá omezení s humorem a to Vás mohu také naučit. Chcete?

"Dělám to co mne baví." Používám svou vlastní originální metodu, která vychází z mnoha směrů, kterým jsem se věnoval. Vychází z učení, ezoterické psychologie Thorwalda Dethlefsena, koučování podle Johna Whitmora, psychosomatiky dle T.Dethlefsena a Rudigera Dahlkeho a pracuji s energetickou metodou KINSLOW SYSTÉM, věnuji se výživovému poradenství a jeho nejnovějším trendům.

Pomohu Vám posílit Vašem sebevědomí, naučím Vás nalézt a využívat Váš potenciál a stanete se tvůrcem svého života.

Prostudoval jsem stovky knih, osobních svědectví a náboženských principů, abych odhalil, zda je možné najít nějakou nitku, která by mě přivedla k vysvětlení zákonitostí příjemného života a dobrého pocitu, nového životního stylu každého mého klienta.

Vše s čím pracuji, jsem nejprve prošel sám a změn ve svém životě jsem absolvoval několik. Mým posláním na tomto světě je pomoci Vám s osobnostním rozvojem a ujasněním si co vlastně je pro Vás důležité pro to, abyste dosáhli maximální spokojenosti a rovnováhy ve svém životě.

Každý spokojený klient je mým motorem, který mne posouvá a dává mi úžasné zpětné vazby.

Děkuji Vám za ně.                                                    Chcete volat?        Tč. +420 603864795

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.