Změna je život

Skvělý život pro každého z Vás

Rekonektivní léčení /Reconnective Healing/

POJĎME SPOLEČNĚ VYZKOUŠET METODU ENERGETICKÉ MEDICÍNY

NEMŮŽETE SE UVOLNIT, ODPOČINOUT. MÁTE POTÍŽE, NEVÍTE CO SI POČÍT SE SVÝM ŽIVOTEM ?

 

Co je Rekonektivní léčení?

Je to bezdotyková prožitková masáž, leaderem této metody je ERIC PEARL M.D., z Los Angeles.

Je vhodná pro všechny z Vás, kteří mají psychické nebo fyzické problémy, nebo trpí velkou mírou vnitřního stresu a různých bolestí.

Naše biologická podstata má 5 rovnocenných aspektů: biologický- fyzický, psychologický, sociální, spirituální a energetický všechny dohromady tvoří NÁŠ HOLOGRAM.

Rekonektivní léčení Vám umožní prožitek hluboké relaxace, revitalizace a sníží hladinu Vašho vnitřního stresu a tím prohlubuje Vaši spokojenost a pohodu.

Je návratem do původního stavu harmonie a zdraví. Je hmatatelné a můžete ho skutečně cítit a doložené četnými vědeckými studiemi. (viz. odkazy studie RL, pod touto stránkou) 

Rekonektivní léčení je využíváno u fyzických a psychických, zdravotních problémů, nebo jako regenerační terapie, která Vás revitalizuje a odplavuje nechtěné vzorce. Takové zážitkové wellnes s trvalými účinky. Nebo celostní detoxikace našeho BYTÍ.

POKUD JSTE ROZHODNUTI PRO ZMĚNU ŽIVOTNÍHO STYLU. POMŮŽE VÁM JI ODSTARTOVAT A  POMŮŽE VÁM NA CESTĚ, JAK PŘISTUPOVAT K SOBĚ SAMÉHU.

.

U Rekonektivního léčení je ze studií prokázáno, že:

  • Restrukturalizuje poškozenou DNA
  • Zpomaluje proces stárnutí fyzického těla a buňky
  • Prohlubuje spokojenost a pohodu
  • Harmonizuje vztahy
  • Je více účinnější, než fyzioterapie při obnovení rozsahu pohybu
  • Podporuje vysokou výkonnost (např. atletika), vhodné pro vrcholové spotrovce, maximalizace výkonů, povolený doping.

Je optimální počet sezení Rekonktivního léčení a to je 3-7 sezení, během 7-15 dnů, délka sezení je 30 minut. Při tomto počtu sezení je dosaženo nejvíce prožitků a posunů. Pokud se však rozhodnete, absolvovat 1-2 sezení nic se nenaruší a nestane.

Cena za sezení MÁ být zaplacena než sezení započne, aby byla dodržena férová finanční výměna, aby proces zobrazoval harmonii i v této oblasti.

Tak jako u klasické medicíny nejsme schopni nikdy zaručit 100% výsledek pro každého, ale výsledky jsou více než překvapivé u velkého množství lidí, tam kde vše selhává. Koukněte do REFERENCÍ.

Počet léčení je individuální obvykle 3 - 7 sezení

Pro koho je vhodná:

Pro každého bez rozdílu věku, pohlaví, národnosti, druhu onemocnění a duchovního zaměření. Pomocí Rekonektivního Léčení lze pracovat i se zvířaty (měla jsem klienta psa i kočku). Nedávno jsem měla těhotnou klientku a její první těhotenství ve vysokém věku (jak ona říká) se vyvíjelo úžasně velice brzy přivede na svět holčičku. Nyní jsou holčičce skoro 3 roky

Sezení je oprávněn provádět pouze certifikovaný praktik Rekonektivního léčení.

Chcete se dozvědět cenu, napište, nebo zavolejte, rádi Vám ji sdělíme. pište: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., volejte +420 603 862 996

JEDNO LÉČENÍ STOJÍ 1.500 KČ ZA CCA 45.MINUT, PŘI OBJEDNÁVCE VÍCE LÉČENÍ 3-5 JE CENA  ZA JEDNO LÉČENÍ 1.300KČ.

Platba možná na b.ú. 2840587309/0800 (do poznáky uveďte své jméno), platba musí být uhrazena a zobrazena na účtu, před začátkem léčení. 

Máte zájem dozvědět se něco více nebo se zeptat:

Volejte:+420 603 862 996

Certifikáty

Fotogalerie

Odkazy a dokumenty

pdfStudie - Rekonektivní léčení

Rekonektivní centrum.cz > Co je rekonektivní léčení

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.