Změna je život

Skvělý život pro každého z Vás

Koučování

"Koučování je úžasný proces, při kterém já jsem pouze Vaším průvodcem a návrhy, možnosti, řešení a první kroky ke změně jsou JENOM Vaše!"

KOUČINK LZE KOMBINOVAT S REKONEKTIVNÍM LÉČENÍM, POKUD NĚKDO NEVÍ ,JAK SE UVOLNIT,  ZRELAXOVAT, ZBAVIT STRESU A PRODÝCHAT. 

BEZ ČEHO TO NEFUNGUJEM BEZ CHTĚNÍ A TO JE JEN VAŠE!

"VĚDOMÝ VZTAH" - NABÍZÍM VÁM INFORMACE O POSUNUTÍ  SE VE VZTAZÍCH KE SPOKOJENOSTI, BOURÁNÍ ZAŽITÝCH NEFUNKČNÍCH VZORCŮ CHOVÁNÍ KU PROSPĚCHU VÁS I VŠECH VAŠICH VZTAHŮ.

Výsledky, kterých s klienty dosahuji jsou měřitelné v každodenní realitě.

Pracuji také s několika metodami typologií a pokud jste ve zmatku a chaosu, tak pomocí koučování můžete dojít k poznání:

KDO JSEM?  

Co je důležité rozhodnout se, vydefinovat si cíle a kroky, jak cílů dosáhnou a vydat se tam, kde chcete být.

Jak to dělám? Kladu Vám otázky a vy sami volíte cesty a řešení. Odpovídáte sami sobě. 

Koučinkem lze otevřít otázky Vaší kariéry, partnerské a vztahové. Pro koho je vhodná, pro Ty kteří chtějí jít svou cestou a být sami sebou. Pro koho ne, je pro všechny, kteří bytostně nechtějí projít změnou :-)

Neuro-lingvistické programování je souhrn metod, neuro vše co se týka mozku a procesů v něm, lingvistika jsou slova, která používame a programování, znamená změnu starých a nepotřebných programů, které Vám komplikují život a brání posouvat se dále. (Fobie, strachy/pavouci, hadi, lidi, hubnutí/ aj.) 

A nebo pomoci EMPOWERMENTU (co znamená toto cizí slovo). Zaměření se na důvěru a uznání druhých,míru motivace energie a chuťi, vize, sdílení, svobodu a Vaši volbu. To zní zajímavě?

Je zážitkové a posune Vás tam, kde chcete být a pomůže Vám objevit nebo pojmenovat - kam jste se rozhodli vydat.

PRVNÍ NULTÁ HODINA, KONTRAKTAČNÍ S UKÁZKOU KOUČINKU JE   Z D A R M A

 

CENA ZA 1 HODINU KOUČINKU  1800,--KČ, možnost nákupu balíčků (na základě dohody)

 Máte zájem o více informací, chtete vědět více ZAVOLEJTE JSEM TU PRO VÁS

 Pište: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.            Volejte: +420 603 862 996

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.