Změna je život

Skvělý život pro každého z Vás

Rekonektivní léčení /Reconnective Healing/

POJĎME SPOLEČNĚ OBJEVIT NOVINKU ALTERNATIVNÍ MEDICÍNY, LÉČENÍ 3.TISÍCILETÍ

MÁTE ZDRAVOTNÍ NEBO PSYCHICKÉ PROBLÉMY A MEDICÍNA TÁPE, NEBO JE BERZADNÁ ?

 

Co je Rekonektivní léčení?

Je to bezdotyková metoda frekvenčního léčení, leaderem této metody je ERIC PEARL M.D., z Los Angeles.

Je vhodná pro všechny z Vás, kteří mají psychické nebo fyzické problémy, nebo trpí velkou mírou vnitřního stresu a různých bolestí.

Naše biologická podstata má 5 rovnocenných aspektů: biologický- fyzický, psychologický, sociální, spirituální a energetický všechny dohromady tvoří NÁŠ HOLOGRAM.

Buňka je životně závislá na biofotonickém světle, energii a u rekonektivních frekvencí do buňky vstupují Informace, velká míra fyzického světla a energie a tím se kruh uzavírá směrem k vysoké míře harmonie a rovnováhy.

Je návratem do původního stavu harmonie a zdraví. Je hmatatelné, měřitelné a můžete ho skutečně cítit a doložené četnými vědeckými studiemi. (viz. odkazy studie RL, pod touto stránkou) 

Rekonektivní léčení je využíváno u fyzických a psychických, zdravotních problémů, nebo jako regenerační terapie, která Vás revitalizuje a odplavuje nechtěné vzorce. Takové zážitkové wellnes s trvalými účinky. Nebo celostní detoxikace našeho BYTÍ. ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU.

Rekonektiví léčení Vám zprostředkuje přístup k Vašemu vnitřnímu uvědomění prostřednictvím vibrací a rezonance, která podporuje sílu, schopnost myšlení, emoční stabilitu a fyzickou vitalitu.

U Rekonektivního léčení je ze studií prokázáno, že:

  • Restrukturalizuje poškozenou DNA
  • Zpomaluje proces stárnutí fyzického těla a buňky
  • Prohlubuje spokojenost a efektivitu
  • Harmonizuje vztahy s blízkými i v okolí
  • Je dvakrát více účinnější, než fyzioterapie při obnovení rozsahu pohybu
  • Podporuje vysokou výkonnost (např. atletika), vhodné pro vrcholové spotrovce, maximalizace výkonů, povolený doping.

Je optimální počet sezení Rekonktivního léčení a to je 3-7 sezení, během 7-15 dnů, délka sezení je 30 minut. Při tomto počtu sezení je dosaženo nejvíce prožitků a posunů. Pokud se však rozhodnete, absolvovat 1-2 sezení nic se nenaruší a nestane.

Cena za sezení MÁ být zaplacena než sezení započne, aby byla dodržena férová finanční výměna, aby proces zobrazoval harmonii i v této oblasti.

Tak jako u klasické medicíny nejsme schopni nikdy zaručit 100% výsledek pro každého, ale výsledky jsou více než překvapivé u velkého množství lidí, tam kde klasická medicína selhává.

Počet léčení je individuální obvykle 3 - 7 sezení

Pro koho je vhodná:

Pro každého bez rozdílu věku, pohlaví, národnosti, druhu onemocnění a duchovního zaměření. Pomocí Rekonektivního Léčení lze pracovat i se zvířaty (měla jsem klienta psa i kočku). Nedávno jsem měla těhotnou klientku a její první těhotenství ve vysokém věku (jak ona říká) se vyvíjelo úžasně velice brzy přivede na svět holčičku.

Sezení je oprávněn provádět pouze certifikovaný praktik Rekonektivního léčení.

Chcete se dozvědět cenu, napište, nebo zavolejte, rádi Vám ji sdělíme. pište: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., volejte +420 774 587 485

JEDNO LÉČENÍ STOJÍ 1.500 KČ ZA CCA 45.MINUT, PŘI OBJEDNÁVCE VÍCE LÉČENÍ 3-5 JE CENA  ZA JEDNO LÉČENÍ 1.300KČ.

Platba možná na b.ú. 2840587309/0800 (do poznáky uveďte své jméno), platba musí být uhrazena a zobrazena na účtu, před začátkem léčení. 

Máte zájem dozvědět se něco více nebo se zeptat:

Volejte: 774 587 485

Certifikáty

Fotogalerie

Odkazy a dokumenty

pdfStudie - Rekonektivní léčení

Rekonektivní centrum.cz > Co je rekonektivní léčení

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.