Změna je život

Skvělý život pro každého z Vás

Koučování

"Koučování je úžasný proces, při kterém já jsem pouze Vaším průvodcem a návrhy, možnosti, řešení a první kroky ke změně jsou Vaše!"

 

Výsledky, kterých s klienty dosahujeme jsou měřitelné v každodenní realitě.

Co je důležité rozhodnout se, vydefinovat si cíle a kroky, jak cílů dosáhnou a vydat se tam, kde chcete být.

Jak to dělám? Kladu Vám otázky a vy sami volíte cesty a řešení. Odpovídáte sami sobě. 

Koučinkem lze otevřít otázky Vaší kariéry, partnerské a vztahové. Pro koho je vhodná, pro Ty kteří chtějí jít svou cestou a být sami sebou. Pro koho ne, je pro všechny, kteří bytostně chtějí změnu :-)

Neuro-lingvistické programování je souhrn metod, neuro vše co se týka mozku a procesů v něm, lingvistika jsou slova, která používame a programování, znamená změnu starých a nepotřebných programů, které Vám komplikují život a brání posouvat se dále. (Fobie, strachy/pavouci, hadi, lidi, hubnutí/ aj.) 

A nebo pomoci EMPOWERMENTU (co znamená toto cizí slovo). Zaměření se na důvěru a uznání druhých,míru motivace energie a chut, vize, sdílení, svobodu a Vaši volbu. To zní zajímavě?

Je zážitkové a posune Vás tam, kde chcete být a pomůže Vám objevit nebo pojmenovat - kam jste se rozhodli vydat.

PRVNÍ NULTÁ HODINA, KONTRAKTAČNÍ S UKÁZKOU KOUČINKU JE   Z D A R M A

 

CENA ZA 1 HODINU KOUČINKU  1800,--KČ, možnost nákupu balíčků (na základě dohody)

 Máte zájem o více informací, chtete vědět více nebo se chcete objednat?

 Pište: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.            Volejte: +420 774 587 485

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.